EMINEM İN DÜŞMANLARI

EMİNEMİN DÜŞMANLARI!


NELLY


Eminem ve Nelly'nin Düşmanliği Mtv de Nelly'nin Eminem'in arkasindan konustuğunu soylemesiyle ve "İnsanlari İntihara sürüklüyor" lafiyla basladi.

BRITNEY SPEARS


Bu düşmalik aslinda uzun süredir var. Britney pop Music yapmasi düşmanliğin en büyük nedeni bence. Eminem Pop Yapanlara nefret eder ! Britney'de Eminem'e Ters laflar edince, aralarindaki düşmanlik kaçinilmaz oldu.

CHRISTINA AGUILARA


MTV De Christina'nin Eminem'in özel yaşamindaki bazi sirlari herkesin önünde aciklamasaiyle basladi. Mesela O günler Eminem Kim ile beraberligini Herkesden sakliyordu.

XXL DERGİSİ


Eminim bu düşmaliği duymayan yoktur. Eminem MARSHALL MATHERS şarkisinda ne diyor? :

"Birkaç dergi almak için Markete girdim / bir dergi aldim elime arka sayfasini açtim bir de ne göreyim? / Büyük beyaz k*çım / Tamam size bir ipucu vereyim / XXL XXL / Şimdi derginizin satmasi garanti! / Boşver, bir tanede ben alayim bari."

VANILLA ICE


Aralarindaki Düşmanlik VanillaIce'in Vibe Magazin röportajinda Eminem'i aşağlıyıcı sözler söylemesiyle başladi. Eminem ise Marshall Mathers Lp Albümünde ona sık sık takiliyor.


HAKKINDA


-Gençliğinde büyük bir LL Cool J hayranıydı.ona yazdığı fan mektubu karşılığında alay dolu bir cevap aldı
-Ilk rap sarkisini yazdiginda sadece 14'ündeydi. LL Cool J's grubuna satti. Sarkinin adi ise "I'm Bad." di.
-Okulu hep astığı için hocasından dayak yedi ve 10 gün komada kaldı
-D12 in ismi şuradan geliyor.Bildiğiniz gibi grup 6 kişiden olşuyor.Her bir kişi çift karaktere sahip oldukları için D12 ismini almış.D Detroit i temsil ediyor
-okuldaki lakabı asi şairdi
-en yakın arkadaşı Ronnie intihar etti
-kım le ilk boşanmalarının en önemli neden i kım in intihara teşebbüsüydü.emınem o günün sabahı boşanma davası açtı
-annesi ve babası Daddy Warbucks adlı müzik grubunun en iyi üyeleriydi.ve gayet müzikte iyiydiler emınem de ki müzik yeteneğininde genetik olduğu söyleniyor.
-18 aylıkken babası tarafından terkedilen eminemi,ünlü olduktan sonra arayan babasına emınem'rüyamda gırtlağını kesmiştim benden uzak dur'dedi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !